KONST / Litografier / Färglitografi 12983365
nr 1298 3365
Karel Appel
(1921-2006), Holland
Färglitografi, Signerad, numrerad 47/110, daterad -69, oramat löst blad. Motivet: 50x65 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 16 december 2019
kl 20:16:01
1.000 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
Karel Appel
Läs mer om Karel Appel